كابینت باتریSBC96-40-AB نمایش بزرگتر

كابینت باتریSBC96-40-AB

محصول جدید

دارای 1 سال گارانتی بی قید و شرط
 

كابينت باتري فاراتل مجهز به باتري سيلداسيد بدون نياز به تعمير و نگهداري
در مدل هاي مختلف براي انواع يو پي اس هاي فاراتل به منظور
افزايش مدت زمان برق دهي قابل استفاده مي باشد.


ارتباط با واحد فروش:
02188347696

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

كابینت باتریSBC96-40-AB
کابینت های باتری، محفظه هایی فلزی هستند که به منظور ایجاد فضایی مناسب برای استقرار باتری های خشک مورد نیاز یو پی اس ها، به کار می روند. با توجه به ویژگی های باتری خشک مورد استفاده برای یو پی اس که از نظر ماهیت عملکرد، ارتباط مستقیمی با عملکرد یو پی اس و شرایط نگهداری خود دارند، می بایستی در ایجاد شرایط مناسب نگهداری و استفاده آنها نهایت دقت لازم را به کاربرد. کابینت باتری های فاراتل که در مدل های متفاوت و متناسب با باتری ها و یو پی اس های فاراتل تولید می گردند، شامل ویژگی های منحصر بفردی هستند که کاملاً از نظر ظاهری و از نظر کاربردی، پاسخگوی شرایط مورد نیاز است.

كابینت باتریSBC96-40-AB فاراتل جهت پشتیبانی تجهیزات متصل به یوپی‌اس در زمان قطع برق، طراحی و ساخته شده است. اين كابينت باتري از دو کابینت مجزا A و B تشکیل شده است که مجموعاً شامل 8 عدد باتری 12 ولت 26 آمپر ساعت می باشند و پس از اتصال این دو کابینت به یکدیگر ولتاژ خروجی 966 ولت  تامین می گردد که شماره سریال های هر دو کابینت باتری A و B یکسان می باشند . این کابینت باتری علاوه بر آنکه امکان نصب در رک 199 اینچی استاندارد را دارد در طراحی نیز امکانی در نظر گرفته شده است که می تواند بدون  نیاز به رک بصورت طبقاتی روی هم مونتاژ و استفاده گردد. 

در اين سري كابينت باتري‌ها امكان توسعه Backup Time در نظر گرفته شده است، براي اين منظور ترمينال مخصوص توسعه در پنل پشت كابينت باتري در نظر گرفته شده است.

ویژگی های كابینت باتریSBC96-40-AB
مجهز به باتري هاي نوع سيلداسيد بدون نياز به سرويس و نگهداري 
مجهز به شارژر داخلي (اختياري) 
مجهز به كانكتور خروجي مخصوص به منظور جلوگيري از اتصال معكوس باتري به يو پي اس 
مجهز به ترمينال مخصوص جهت اتصال كابينت هاي باتري به يكديگر به منظور افزايش مدت زمان برق دهي 
امكان قرار گرفتن چند كابينت روي يكديگر و اشغال فضاي كمتر

 

مشخصات كابینت باتریSBC96-40-AB

شرکت Pars UPS با احترام به درخواست مشتریان عزیز، نسبت به راه اندازی فروشگاه آنلاین Pars UPS اقدام نموده است. استراتژی Pars UPS، ارائه ی این محصول ( كابینت باتریSBC96-40-AB ) در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت می باشد.
امید است در جهت نیل به رضایتمندی شما مشتریان گرامی، مثمر ثمر واقع گردد.​

جهت سفارش و خرید  كابینت باتریSBC96-40-AB با واحد فروش به شماره 02188347696 تماس حاصل نمایید.